Наша компания

 

     Компанія ТЕХ-ПРОМ у Вінниці об'єднала в собі якості, що динамічно розвивається виробника і постачальника спецодягу, захисної спецвзуття, брезентових костюмів, робочих рукавиць. Продукція фірми включає в себе також засоби індивідуального захисту для людей, які працюють як у важкій або добувної промисловості, так і в сфері обслуговування. Крім цього, компанія надає послуги з розробки логотипу, а також розробляє дизайн корпоративного одягу.
      Спецвзуття та спецодяг в Вінниці від виробника.
      Сенс роботи фірми ТЕХ-ПРОМ - це широкий перелік хорошою, зручною і функціональною спецвзуття та одягу, яка надійно оберігає кожного і дозволить рішуче виконувати свої прямі обов'язки в різних сферах праці.
      Якщо вирішили придбати спецвзуття у Вінниці в нашій компанії оптом і в роздріб, тоді робите правильно, оскільки вона забезпечить вас абсолютним захистом в тій сфері діяльності, для якої Ви її придбали.
      У домашньому господарстві є просто незамінними господарчі товари. Вони використовуються всюди в будинку: в житлових і в комерційних приміщеннях, кухнях, їдальнях, віталень і ін. Поява самих різних господарських товарів призвело до істотного поліпшення благоустрою життя людини, а при появі нашої фірми придбати господарські товари стало можливим для всіх жителів Вінниці.
      Крім госптоварів фірма пропонує величезний вибір електроінструментів. У нашій фірмі Ви зможете знайти хорошої якості електроінструмент у Вінниці за прийнятною ціною. В наявності завжди є садовий електроінструмент, такий як електрокоси у Вінниці і бензокоси. Так само для городів, для вирубки дерев або підготовки дров на зиму передбачений перелік електропила. Якщо раптом же потрібна робота зі зрубу і заготівлі дров дали від джерел електроживлення, тоді просто незамінними для вас будуть бензопили, які так само можна у нас замовити.
      Ви можете придбати у нас і технічні гази в Вінниці по ГОСТ, заправлені в газові сталеві балони різного об'єму. Всі гази поставляються завжди в технічно справних балонах. Ці балони спеціально зроблені для зберігання і транспортування конкретного виду технічного газу. Кожен домашній майстер знайде у нас необхідний йому ручний інструмент. Компанія ТЕХ-ПРОМ у Вінниці здійснює доставку товарів в будь-який район Вінниці. Якщо у вас виникли якісь питання по товарах, тоді ви завжди зможете задати їх менеджерам компанії за вказаними телефонами на сайті.

 

шаблоны joomla

5 background video footage